O firmie

HER-GLAS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży szklarskiej. Wykonujemy pełny zakres usług. Dysponujemy wieloma dostępnymi rodzajami szkła. Asortyment na bieżąco uzupełniamy o nowości oraz poszerzamy o własne produkty. Pracuje tu zespół ludzi, którzy dbają o jakość pracy. Naszymi klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni, ale również firmy aranżujące wnętrza, producenci mebli, hurtownicy, szkoły i instytucje. Firma ma silną i ugruntowaną markę na rynku. Cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług. Ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze.

Na życzenie klienta podejmujemy się zadań specjalnych. Zamówienia realizujemy w terminie wspólnie uzgodnionym z odbiorcą. Zajmujemy się również obróbką szkła, szkła hartowanego i luster. Zapewniamy fachową pomoc w doborze rodzaju szkła, obliczeniach, a także samej obróbce. Nasze usługi wykonujemy na terenie woj.łódzkiego

Jako firma solidna i godna zaufania cieszymy się dobrą opinią wśród klientów.

Jesteśmy po to, aby realizować Państwa pomysły dotyczące aranżacji wnętrz za pomocą wszelkiego rodzaju szkła i luster. 

W zakres naszej działalności wchodzą: kompleksowa obróbka szkła użytkowego i budowlanego. Dysponujemy szkłem o różnych grubościach i kolorach (3 – 19 mm) Oferujemy szeroki zakres usług i produktów ze szkła między innymi:

Konsultacja pomiar i doradztwo GRATIS!!!
 
604 754 457